Skip to main content

Omnicom Media Group (OMG) rozšíří od nového roku spolupráci se společností LG, pro kterou od roku 2020 zajišťuje nákup a plánování médií. Od nového roku přidává další, a to na poli PR, CRM, podpory a správy e-shopue-commerce nebo influencer marketingu a bude tak zajišťovat pro značku integrované komunikační služby.

„Integrovaná řešení našim klientům v rámci Omnicom Group přinášíme už delší dobu. Pro naši skupinu je vítězství v tomto výběrovém řízení dalším potvrzením, že dokážeme uspět nejen v mediálních tendrech, ale i u poptávek klientů po integrované komunikaci. Jde o oblast, která má rostoucí potenciál, klienti potřebují pomoci se zastřešením stále komplexnější marketingové komunikace z jednoho místa, od jednoho silného partnera,“ komentoval Jan Müller, Integrated Service Director OMG.

„Jsem moc rád, že si LG vybralo pro spolupráci naši skupinu a řešení které jsme připravili. Umožní nám to navázat na skvělou práci v rámci ATL komunikace, kterou již zajišťujeme. LG má velmi talentovaný tým a další disciplíny, které budou integrovány v rámci OMG, jim umožní lépe dosahovat cílů značky,“ dodal Marek Miláček, Client Service Director OMG.

„Už před vypsáním marketingového tendru jsme byli částečným klientem OMG, tudíž známe oboustranné nastavení veškerých procesů. Od prohloubené spolupráce, kdy OMG připadly další aktivity, jako například public relations, web content management či CRM management, si slibujeme hlavně efektivnější a ucelenější komunikaci našich, nejen brandových aktivit v rámci České republiky a Slovenska,“ popsal Tomáš Burián, Brand Content Marketing Specialist společnosti LG.

Článek převzat z MediaGuru.cz.

Leave a Reply